Aktualności Galeria Slider

Judo Camp Elbląg 2017 za nami

Judo Camp Elbląg 2017 za nami

Judo Camp Elbląg 2017 za nami

Od mocnego randori w międzynarodowym gronie rozpoczęli rok 2017 nasi młodzicy i juniorzy młodsi. Zawodnicy Judo Legia Warszawa wzięli udział w International Judo Training Camp „Szlifujemy talenty – poszukujemy mistrza”, który odbył się w dniach 6-8 stycznia w Elblągu.

Dwie sesje treningowe każdego dnia, konsultacje techniczne prowadzone przez legendę polskiego judo – dwukrotnego mistrza olimpijskiego Waldemara Legienia, kilkadziesiąt walk szkoleniowych z najlepszymi zawodnikami z Polski i z zagranicy, seminaria szkoleniowe dla trenerów – to tylko najważniejsze atrakcje, z których skorzystali nasi judocy i trenerzy w Elblągu. Podczas gdy zawodnicy: Mikołaj Cewiński, Stanisław Kropiewnicki, Oskar Rogalski, Michał Wąsikowski i Jacek Zieliński szlifowali technikę, swój warsztat trenerski doskonalili nasi szkoleniowcy: Radosław Gaczyński, Krzysztof Wiłkomirski, Karolina Koszela i Ewa Gaczyńska.

Rekordowa liczba uczestników – ponad 600 reprezentantów 6 państw, doskonała okazja do nauki i poprawy elementów technicznych w judo niezależnie od poziomu umiejętności, wysoki poziom sportowy i organizacyjny oraz przyjazna atmosfera sprawiły, że już planujemy podobny wyjazd za rok!

Czytaj więcej