Seniorzy

Judo dla dorosłych – Masters

Zajęcia “judo dla dorosłych” w sekcji Judo Legii Warszawa są kierowane zarówno do osób, które aktywnie ćwiczą judo od wielu wielu lat, dla amatorów, którzy liznęli tego cudownego sportu gdzieś po krętej drodze życia jak i dla wszystkich, którzy dopiero chcą poznać fenomen sportu stworzonego przez Jigoro Kano. Nie ma limitu wieku, zajęcia judo dla dorosłych kierujemy do wszystkich, bez względu na metrykę urodzenia. Gwarantujemy świetna zabawę, miłą atmosferę, poprawę samopoczucia i ogólnego zdrowia oraz odporności organizmu.

Zajęcia prowadzone są bardzo wszechstronnie, duży nacisk położony jest na ćwiczenia ogólnorozwojowe (siła i wytrzymałość). Panowie jak i Panie ćwiczący uczą się “stójki” (rzuty) oraz technik w “parterze” (trzymania, dźwignie, duszenia), są to zarówno techniki Judo jak również techniki samoobrony pomocne w nieprzewidywalnych sytuacjach życiowych. Podczas treningu ćwiczący mają możliwość wykorzystania poznanych technik judo w randorii – walki sparingowe.

Treningi dla grupy seniorskiej odbywają się na Ursynowie, w Gimnazjum nr 92 (Koncertowa 4).

GRUPA ZAAWANSOWANA

  • poniedziałki i środy – godz. 19:55-21:25
  • piątki RANDORI – godz. 19:45-21:15

GRUPA POCZĄTKUJĄCA

  • wtorki – godz. 20:15-21:45

Można łączyć treningi grupy początkującej z zaawansowaną, dla osób początkujących odradzamy przychodzenie w piątki, ponieważ w tym dniu odbywa się randori (walki).

Opłaty:

1 trening w tygodniu – 90 zł/m-c
2 treningi w tygodniu – 130 zł/m-c
3 treningi w tygodniu – 150 zł/m-c

Wejście jednorazowe – 30 zł

Płatności prosimy dokonywać na poniższe konto bankowe, wpisując w tytule Seniorzy imię i nazwisko uczestnika + miesiąc, za który dokonywana jest opłata. Prosimy pamiętać, że płatności dokonujemy do 10 danego miesiąca za miesiąc z góry.

92 1140 2004 0000 3102 7582 6015
DORWIL Krzysztof Wiłkomirski
ul. Wańkowicza 7/119
02-796 Warszawa

W przypadku grupy seniorskiej akceptowana jest karta Benefit Multisport.

judo-dla-doroslych-seniorzy-judo-legia

Czytaj więcej