Aktualności Slider

Treningi techniczne z randori – styczeń 2017

Treningi techniczne z randori - styczeń 2017

Treningi techniczne z randori – styczeń 2017

Serdecznie zapraszamy na treningi techniczne i randori (walki treningowe) wewnątrz klubowe, które będą świetnym przygotowaniem do zawodów. Zajęcia zostaną przeprowadzone w niedzielę 15, 22 oraz 29 stycznia 2017.

godz. 15:30 -17:00 roczniki 2008 i młodsi (grupy judo)
godz. 17:00-18:30 roczniki 2007 i starsi

Treningi odbędą się na dużej sali judo w Gimnazjum nr 92, ul. Koncertowa 4.

Na treningi niedzielne zapraszamy wszystkie chętne dzieci z grup judo, które chciałyby rozwijać się pod kątem przyszłych startów w zawodach. Zajęcia składają się przede wszystkim z randori (czyli walk treningowych), a także pozwalają rozwijać nowe elementy techniki małych sportowców. Dodatkowy niedzielny trening jest znakomitym uzupełnieniem zajęć, które odbywają się w tygodniu, a duża ilość walk szkoleniowych pozwala zastosować poznane wcześniej techniki w bezpośrednim starciu z przeciwnikiem. Randori jest jedną z podstawowych form doskonalenia się w judo i stanowi znakomitą zaprawę przed przyszłymi turniejami. Z tych powodów gorąco zachęcamy do udziału w tych dodatkowych zajęciach.

Jeżeli szukają Państwo dodatkowych informacji lub mają jakieś wątpliwości związane z niedzielnymi zajęciami, zachęcamy do kontaktu z trenerami albo poprzez info@judo.legia.com

Do zobaczenia!
Judo Legia Team

Czytaj więcej